background

Boru Şekillendirme

Boru Bükme Ve Uç Form Verme

EPTA, çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır ve pirinç gibi birçok farklı malzemede kompleks boru ve profile form verme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Müşterilerimiz beyaz eşya, otomotiv ve mühendislik sektörlerinde dünya lideridir.

Boru Bükme

Makine ve ekipmanlarımız çelik, paslanmaz çelik, alüminyum gibi çeşitli malzemelerden yapılan kaynaklı ve dikişsiz boru ve profilleri bükebilmektedir. Buna ek olarak yuvarlak, kare içi boş ve hatta eliptik profiller gibi farklı şekiller ve kaplamalı veya işlenmemiş borular gibi farklı işlem görmüş borular bükülebilmektedir. CNC kontrollü bükme makinelerimiz 6–150 mm arasındaki boyutlarda mandrelli veya mandrelsiz ve sabit yarıçaplı veya yarı çapsız boru ve profillere istenilen formu verir.

Otomatik Üretim Makineleri

Üretimimizde boru bükme, profil bükme, uç şekillendirme ve 6–63 mm arası ölçülerde delik açma için otomatik makinalar ile çalışmaktayız.

Çoğu durumda, boru bükülmeden önce veya sonra uç şekillendirme işlemi gereklidir. Otomatik makinede uç şekillendirmenin bulunmadığı durumlarda, bu ayrı bir işlem olarak gerçekleştirilmektedir.

Soğutma Grubu Parçaları
Inox Lehim Grubu Parçaları
Pişirici Grubu Parçaları